מה עדיף דף פייסבוק או אתר אינטרנט ?


המון שואלים מה עדיף דף עסקי בפייסבוק או אתר אינטרנט ?

אז התשובה היא : אתר אינטרנט


ואני יסביר מה יראה לכם יותר מקצועי אתר אינטרנט מפורט שמאפיין את העסק ברמה הכי טובה או דף עיסקי לא שזה משהו פחות טוב פשוט לכל אחד יש את היתרונות שלו.


אתר אינטרנט ניראה הרבה יותר מקצועי מכמה בחינות למשל עשיתם חקר מילות מפתח ואתם מופיעים באותו ביטוי מקום ראשון אנשים יעדיפו להיכנס לאתר אינטרנט של העסק מאשר להיכנס לדף עיסקי כי לפי דעתי דף עיסקי אתם רודפים אחרי הלקוחות באתר אינטרנט הלקוחות פשוט באים אליכם במידה והאתר בנוי כמו שצריך ולפי משפך שיווקי נכון ויעיל.


דף עסקי נכון יותר למי שרוצה לערב את הקהל שכבר יש לו ואני יגלה לכם סוד הרבה לייקים בדף לא אומר שהדף שלכם ממריא מבחינת קהל, אם אין לכם מעורבות בדף לכל פוסט כמו שיתוף תגובה או דברים כאלה הדף לא כלכך מועיל לכם כי מה שאמור להיות חשוב לכם זה המעורבות בדף העסק שלכם כי ככה אנשים נחשים לדף שלכם באופן טבעי לחלוטין וכמה שפחות קידום ממומן כי זה הכי קל לכן תמיד עדיף להנות משירותי בנייה וקידום אתרים מקצועי קידום ממומן יכול להועיל בהמון פרמטרים ותחומים אבל רק אנשים מקצועיים ידעו לעשות את מבוקשכם באופן אורגני ככל האפשר.


אתר אינטרנט תמיד יהיה יותר נכון לכל עסק למעט מקרים יוצאי דופן שבמידה ואין צורך באתר אינטרנט אנו נציע רק את הפלטפורמה הנכונה ביותר עבור העסק כי בסוף ההצלחה שלכם זו ההצלחה שלנו.


שימו לב שאתם מצטיידים בבונה אתרים מקדם אתרים מקצועי ומעורב בעסק שנוח לכם איתו ומבין אתכם

ואם בחרתם ניהול דף פייסבוק לא פחות חשוב להצטייד במחברה מקצועית ומבינה בעלת ידע וניסיון


בוחרים ב #וודיהישראל #שירותידיגיטלחכמים57 צפיות0 תגובות
  • Facebook Social Icon
  • YouTube
  • LinkedIn Social Icon
  • Instagram
וודיה בפייסבוק
וודיה ביוטיוב
וודיה בלינקדין
וודיה באינסטגרם
צרו קשר

מעוניינים לתרום לוודיה ישראל לחצו על "Donate"

מס' לבירורים והזמנות : 0542999227 - בני

האתר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך פונה לשני המינים כאחד